Jak przyrządzić śniadanie z mango

Mango to bardzo słodkie i pyszne owoce, które zazwyczaj jada się po obiedzie. Ale mango można jeść w każdej chwili w różnych smakach i stylach.

Myślę, że spodobają ci się te przepisy, ponieważ są one proste i łatwe do wykonania. A najwspanialsze jest to, że jest to najzdrowsze i najbardziej pożywne śniadanie dla dzieci i dorosłych.

Oto 8 najlepszych sposobów na przygotowanie śniadania z mango:

1. Smoothie z mango

Smoothie to jeden z najprostszych sposobów na przygotowanie śniadania z mango. Dodaj 1/4 szklanki świeżego mango i 2 szklanki wody do blendera i dobrze wymieszaj.

2. Sałatka owocowa

Przedstawię Ci najprostszy sposób na przygotowanie sałatki owocowej, która jest bardzo smaczna i zdrowa. Przede wszystkim pokrój mango w kostkę i dodaj do niego 1/2 szklanki winogron i ananasa.

3. Parfaity z mango

Do tego przepisu należy pokroić mango w kostkę, dodać cukier i esencję waniliową. Całość dobrze wymieszać i przechowywać przez jakiś czas.

4. Jogurt z mango

Mango pokroić w kostkę i dodać do niego jogurt. Dobrze wymieszać i pozostawić na chwilę.

5. Mango z płatkami owsianymi

Jeśli chcesz w pośpiechu zjeść zdrowe śniadanie, wypróbuj ten przepis. Pokrój mango w kostkę, dodaj garść płatków owsianych i trzymaj przez 5 do 6 minut.

6. Miseczka smoothie z mango

Smoothie można podawać w miseczce. W tym celu pokrój mango w kostkę, dodaj jogurt i kostki lodu.

7. Muffinki z mango

Są łatwe w przygotowaniu i możesz je zrobić dla swoich dzieci i przyjaciół. Składniki to tylko banan, jogurt, płatki owsiane i mango.

8. Mango z jabłkami

Jeśli chcesz cieszyć się smakiem mango z dodatkiem jabłek, możesz przygotować pyszne i zdrowe śniadanie z mango. Wystarczy dodać garść jabłek i mango do blendera i dobrze zmiksować.

Wnioski:

Oto 8 najlepszych sposobów na przygotowanie śniadania z mango. Wypróbuj je i przekonaj się, jak smakują.